More

    TAG

    Вучиќ не пропушта фудбалски натпревар на овие репрезентации

    Вучиќ не пропушта фудбалски натпревар на овие репрезентации

    „Навивам само за Србија, ама и за Македонија“. Ова го изјави српскиот претседател Александар Вучиќ во емисијата „Кирилица“. Тој додаде дека не му е сеедно...

    Latest news