More

    TAG

    Војната во Украина испрати ризична порака

    Војната во Украина испрати ризична порака

    Јапонското Министерство за одбрана соопшти дека е загрижено поради новите закани од Русија. Како што наведоа, тие се сè позагрижени за Тајван, бидејќи Кина...

    Latest news