More

    TAG

    Висока мода и светски брендови - отворен е 36. Моден избор

    Висока мода и светски брендови – отворен е 36. Моден избор

    Со ревијата Лавани на Јелена Калиниќ, синоќа во хотелот Хајат Реџенси беше отворен 36. Fashion Selection во организација на модната агенција Селект. Голема гужва и...

    Latest news