More

  TAG

  Украинците објавија видео од рускиот напад

  Британскиот политичар и ТВ водител Најџел Фараж денеска бил нападнат додека се поздравувал со граѓаните за време на изборната кампања

  Британскиот политичар и ТВ водител Најџел Фараж денеска бил нападнат додека се поздравувал со граѓаните за време на изборната кампања. Како што пренесува британски Сан,...

  Украинците објавија видео од рускиот напад

  Видеото снимено со дрон на кое се прикажува борба одблиску на бојното поле во Украина стана вирална на социјалните мрежи. На видеото се гледа...

  Latest news