More

    TAG

    Скарлет Јохансон ја откри позадината на уникатното име на нејзиниот син

    Скарлет Јохансон ја откри позадината на уникатното име на нејзиниот син

    Во шоуто на Кели Кларксон, актерката кажа како нејзиниот 13-месечен син Космо, кој го има со сопругот Колин Џост, го добил своето уникатно име.Најпрво...

    Latest news