More

    TAG

    Пукале од автомобил во автомобил на автопатот Скопје-Велес

    Пукале од автомобил во автомобил на автопатот Скопје-Велес

    Вчера во 17.10 часот во СВР Скопје, С.К. пријавил дека на автопатот Скопје-Велес лица кои биле со патничко возило „фолксваген голф“ пукале со огнено...

    Latest news