More

    TAG

    Пронајдени се тела на тројца планинари во Грција

    Пронајдени се тела на тројца планинари во Грција

    Пронајдени се телата на тројца планинари кои се водат за исчезнати од саботата, соопшти грчката противпожарна служба. Локалните медиуми објавија дека тројцата најверојатно биле...

    Latest news