More

    TAG

    Приведена жена од Куманово

    Приведена жена од Куманово, затекната при кражба

    На 27.09.2023 во 08.25 часот во Куманово, полициски службеници од СВР Куманово ја лишиле од слобода М.З.(24) од Куманово. Таа била затекната при обид...

    Latest news