More

    TAG

    Приведен криминалец од Арачиново баран по неколку потерници

    Приведен криминалец од Арачиново баран по неколку потерници 

    На 08.02.2022 во 14.55 часот на подрачјето на Гази Баба, полициски службеници од Единицата за интервентна полиција при СВР Скопје го привеле С.Б.(35) од...

    Latest news