More

    TAG

    ОЈО Охрид

    (Ексклузивно видео) Полициски инспектори се борат за живот, охридското Обвинителство во заштита на криминалци во редовна постапка!!

    На 17-ти декември 2023 година, во 00:40 часот, на крстосницата на булеварот „Железничка“ со улицата „Будва“ во Охрид се случила сообраќајна несреќа во која...

    Latest news