More

    TAG

    Кучето на Бајден

    Кучето на Бајден, Командант, каснало друг агент на Тајната служба

    Командант, двегодишниот германски овчар на семејството на американскиот претседател Џозеф Бајден, гризнал друг агент на Тајната служба. Како што јавува Би-Би-Си, нападот се случил во...

    Latest news