More

    TAG

    Крвава свадба во Бјелина

    Крвава свадба во Бјелина

    Три лица се тешко повредени во тепачката во Бјелина, јавија бањалучките медиуми. Според информациите, две лица биле избодени со нож, а третиот бил претепан...

    Latest news