More

    TAG

    Јасмин Ставрос

    Почина Јасмин Ставрос

    Популарниот пејач Јасмин Ставрос ја загуби битката со злобната болест. Потврдено е дека пејачката починала синоќа околу 21 часот. Тој имаше 68 години и...

    Latest news