More

    TAG

    Чешка ја совлада Македонија со 2:1

    Чешка ја совлада Македонија со 2:1

    Македонската фудбалска репрезентација загуби од Чешка на гостински терен со 2-1 (0-0) во пријателски натпревар одигран вечерва во Храдец Кралове. Чешка, која се подготвува за...

    Latest news