More

    TAG

    55 санкционирани возачи на мотоцикли

    55 санкционирани возачи на мотоцикли

    Во текот на вчерашниот ден (18.04.2024) во периодот од 11.00 до 16.00 часот спроведена е акциска контрола на територијата на Република Северна Македонија за...

    Latest news