More

    TAG

    504 новозаболени лица со ковид-19

    504 новозаболени лица со ковид-19, две лица починаа

    Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се регистрирани 504 новозаболени лица со ковид-19, како последица на вирусот се починати две лица,...

    Latest news