More

    TAG

    29.09. 2023

    МВР – Извадок на дел од дневни настани, 29.09. 2023

    На 28.09.2023 во 11.00 часот во Радовиш, полициски службеници од Одделението за внатрешни работи Радовиш го лишиле од слобода Е.Б.(21) од Радовиш. Тој се...

    Latest news