More

  ТА Турист Битола -Ве водиме до бреговите на Кипар, каде ве очекуваат совршени пејзажи и топло гостопримство! 

  spot_img

  Ве водиме до бреговите на Кипар, каде ве очекуваат совршени пејзажи и топло гостопримство! 🏖️✈️
  Покрај опуштањето на беспрекорните плажи со кристална тиркизна вода и вкусната медитеранска кујна, ќе имате можност да се „потопите“ во античката историја и да ги истражите античките урнатини. Истовремено, „изгубете се“ во лавиринтските улици на историските градови, за на крај да пронајдете нешто уникатно, историско и незаборавно.

  Доколку Кипар е на вашата листа на следни дестинации, ова е идеална можност за вас ➡ https://turist.com.mk/trip-details.php?cid=48

  ✈️ Авион 8 дена / 7 ноќевања
  🗓 Термин: 23.06-30.06.2024
  🤩 Цена од: 579€ / по лице

  ВО ЦЕНАТА Е ВКЛУЧЕНО:
  ✅Трансфер до Солунскиот аеродром
  ✅Авионски билет Солун – Ларнака – Солун
  ✅Аеродромски такси
  ✅Мала кабинска торба со димензии 40x30x20cm
  ✅Трансфери аеродром – хотел – аеродром
  ✅Сместување во хотел 3* на база 7 ноќевањa со појадок

  Контактирајте нè и резервирајте на: ☎️+389 47 202 777 и 📱+389 70 202 777
  #бидиТурист #beatourist

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img