More

  Т.А.„Турист“ Битола ве носи на СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ 2023 – Краков, Полска

  spot_img
  СВЕТСКО ПРВЕНСТВО ВО РАКОМЕТ 2023 – Краков, Полска, од 12.01 до 18.01.2023! ПРОМО ЦЕНА од 299€ на лице до 25.11.2022
  Ги поддржуваме нашите ракометари во уште едно учество на најголемиот спортски настан. По успешно реализираните програми во Загреб 2018, Виена 2020 и Дебрецин 2022, следна дестинација е Краков, Полска (2023)!
  Во цената е вклучено:

  Превоз со високо–туристички автобус
  1. Сместување во Краков, во хотел со 3*
  (4 ноќевања со појадок);
  2. Блок билети за сите натпревари од група F
  (датуми: 13.01 ,15.01, 17.01.2023);
  3. Поаѓање од: Битола, Прилеп, Велес, Скопје и Куманово;
   4.Комплетна организација и придружник за време на целото патувањe.
  Линк до комплетната понуда:
  Контактирајте нè и резервирајте на:
  +389 47 202 777 и +389 70 202 777
  May be an image of 16 people, people standing and text
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img