More

  Студено, а преку денот претежно сончево и потопло време

  spot_img

  Времето денеска наутро ќе биде студено, а преку денот претежно сончево и потопло. Ќе дува слаб ветер од југозападен правец. Температурата ќе се движи од минус 8 до 15 степени.
  Во Скопје наутро ќе биде студено студено, а преку денот сончево и тивко.

  Температура до 11 степени.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img