More

  Сторми Даниелс по осудата на Доналд Трамп: „Меланија мора да го остави“

  spot_img

  Откако поранешниот американски претседател Доналд Трамп беше прогласен за виновен дека и платил на порно актерка да молчи за нивната сексуална врска, се огласи инволвираната порно ѕвезда Сторми Даниелс. Тој ја повикува сопругата на Трамп, Меланија, да го остави.

  Во четвртокот, поранешниот американски претседател Доналд Трамп беше прогласен за виновен во историско судење за фалсификување документи за да ги прикрие плаќањата на порно актерката Сторми Даниелс за да молчи за сексуалната врска.

  Неколку дена по пресудата, инволвираната Даниелс ја коментираше казната за Мирор. Нејзините зборови главно беа насочени кон сопругата на Трамп со словенечки корени, Меланија Трамп.

  Порно актерката Даниелс во разговорот се присетила дека започнала афера со Трамп само една година по неговиот брак со Меланија Трамп. Но, поради новонастанатите околности и таа ја советувала сопругата да го остави, велејќи дека сега е докажано дека тој е насилник и криминалец.

  „Не знам каков е нивниот договор, но Меланија мора да го напушти. Не поради тоа што ми го направи мене и на другите жени, туку затоа што е осуден престапник. „Докажано е дека е навредлив – тој е одговорен за сексуален напад и даночна измама и сега е криминалец“, додаде Даниелс.

  Зошто Мелани не отиде на суд?
  Таа продолжи да шпекулира зошто 54-годишната Меланија и најстарата ќерка на Трамп, Иванка Трамп, не биле на суд. Тој верува дека и двајцата биле отсутни за да ги заштитат своите деца. Иванка Трамп има три, а Меланија и Доналд Трамп заедно го имаат синот Барон Трамп.

  Ѕвездата од филмовите за возрасни ги даде коментарите еден ден откако Трамп откри дека правниот процес за сопругата Меланија Трамп бил многу тежок.

  Во интервјуто Трамп додаде дека Меланија е „добро“. Тој оцени и дека судењето било потешко за другите членови на семејството отколку за него.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img