More

  Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ половина час пред затворањето на избирачкото место ја извршила својата граѓанска должност

  spot_img

  Српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ половина час пред затворањето на избирачкото место ја извршила својата граѓанска должност.

  Музичката ѕвезда пристигнала во ОУ „Војвода Радомир Путник“ и ги поздравила насобраните медиуми.

  Цеца расположена влегла во училницата каде што ја пречекале членовите на избирачкиот одбор.

  Цеца по овој повод избрала бел стајлинг, кој го искомбинирала со жолт додаток од брендот „Шанел“ – сандали од 1.200 евра и чанта од 6.000 долари, како и очила за сонце „Тифани“ од 330 евра.

  Покрај тоа, сите го забележале скапиот часовник „Ролекс“ вреден 25.000 евра, кој го носи речиси во секоја прилика во последните денови.

  – Немам со што да ви кажам, сè во најдобар ред – беше сè што искоментирала по излегувањето од гласачкото место.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img