More

  Шокантна изјава за Јелена Карлеуша

  spot_img

  Српската мега ѕвезда Јелена Карлеуша откри досега непознати детали за животот на Џеј Рамадановски и семејството Ражнатовиќ. Таа за српскиот портал „Курир.рс“ тврди дека Жељко Ражнатовиќ Аркан наредил да се убие братот на пејачот Џеј, Иса Лера Џамба.

  – Колку што знам, Аркан го уби брат на Џеј Рамадановски. Значи, тоа е познато. Не знам што покажаа во филмот, но ме растажи што Џеј го знаеше тоа, но тој беше принуден да биде забавувач на тие ликови како Аркан бидејќи немаше друг избор – вели Карлеуша.

  Парадокс е тоа што баш сопругата на Жељко Ражнатовиќ Аркан, Цеца, кој ја пее насловната песна на саундтракот од овој филм, тврди Карлеуша во својата шокантна изјава.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img