More

  Шармантната баба Џоан, на 93, изгледа фантастично во костим за капење! Сѐ уште се чувствувам младо

  spot_img

  Џоан Вудхаус (93) е горда на својот изглед и своето тело и често на својот профил на Тик-Ток споделува свои фотографии и видеа во кои е облечена во оскудни фустани, шорцови или костими за капење.

  А коментарите на нејзините објави секогаш се исполнети со многу пофалби и воодушевени корисници. „Изгледате фантастично, не ми се верува!“ напишал еден корисник, додека друг додава: „Која е вашата тајна? Сакам да изгледам така на ваши години!“

  Повеќе за ова, како и видеото во кое баба Џоан е облечена во костим за капење, ќе најдете на „Мајка и дете“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img