More

  Северина го слави својот 51 роденден! Погледнете колку се промени од почетокот на кариерата, извадивме фотографии од архивата!

  spot_img

  Северина наполни 51 година, а ние се потсетивме на нејзините слики кои често ги менуваше во текот на нејзината успешна музичка кариера.

  Северина го слави својот 51 роденден, но ретко кој може да поверува дека е толку стара со оглед на нејзиниот младешки изглед, за кој често добива комплименти дека изгледа како девојка.

  Северина денес одржува женствен и секси имиџ, кој во текот на нејзината успешна музичка кариера неколку пати го менуваше, па многумина ја паметат со многу кратка фризура, но и со руса коса.

  Вниманието го привлече и со смелите модни комбинации, а се потсетивме и на некои нејзини изданија кои можете да ги погледнете во нашата галерија.

  Северина го прослави својот 51 роденден во друштво на своите најдобри пријатели и блиски луѓе, а во приказните на Инстаграм може да се види малку од атмосферата што ја споделуваат нејзините пријатели. Северина на роденденската прослава пристигна во розов фустан кој ја истакна нејзината фигура, а со своите фотографии дувна и во голема роденденска торта.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img