More

  Првите слики од Ана Ивановиќ со бебето: Шета со синовите 20 дена по породувањето

  spot_img

  Поранешната тенисерка Ана Ивановиќ е фотографирана на улиците на Палма де Мајорка со трите сина и мајката.

  Нашата поранешна тенисерка Ана Ивановиќ се породи пред неполн месец кога го роди својот трет син.

  Само неколку дена подоцна, Ана и нејзиниот сопруг Бастијан Швајнштајгер објавија семејно видео во кое ја покажаа раката на новороденото бебе и коментираа дека нивните срца се полни.

  Ана моментално се наоѓа во Палма де Мајорка, каде е фотографирана како се шета заедно со нејзините двајца постари синови Лука и Леон, бебето и мајката Драгана Ивановиќ.

  Ова е првпат поранешната тенисерка да се фотографира со новороденче.

  Покрај фотографиите на кои се гледа како Ана ужива во мајчинството, фотографите открија дека поранешната тенисерка изгледа одлично по раѓањето на третото дете.

  Ана на 6 мај роди трет син чие име се уште е непознато за јавноста.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img