More

  Поради манекенката беше пожешко на трибините отколку на патеката

  spot_img

  Светски познатата манекенка и водителка Хајди Клум објави провокативни фотографии откако пристигна на трката Формула 1 што се одржува во Лас Вегас.

   

  Во придружба на својот млад сопруг, германскиот музичар Том Каулиц, Хајди Клум дојде на трката и веднаш ја покажа својата провокативна комбинација. Манекенката се појави во црни гаќи, мрежести хулахопки, високи чизми и раскопчано кожено палто, под кое не носеше ништо, па цело време ги покажуваше голите гради.

  Беше привилегија за светскиот џет сет да дојде на оваа трка. Во публиката беа Дејвид Бекам, Кајли Миног, Јусеин Болт, Ријана и многу други.

  Во публиката беше и Ексл Роуз од бендот „Ганс енд роузес“, а за имиџот на Ферари се погрижи Златан Ибрахимовиќ.

  Сепак, Хајди се обиде да им го „украде шоуто“, што сака да го прави на спортски настани.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img