More

  Џенифер Лопез им порача на девојките да се тргнат од мажот ѝ

  spot_img

  Во јавноста често се појавуваат видеа и фотографии на кои Бен Афлек се мурти и се „скара“ со неговата избраничка Џенифер Лопез, а сега се случи спротивното.

  Имено, пејачката ги шокирала обожавателките на својот партнер кога се скарала со нив на паркинг.

  Џен и Бен биле снимени како излегуваат на вечера во луксузен ресторан во Холивуд, а додека влегувале во автомобилот, во еден момент му пришле многу обожаватели кои сакале да се фотографираат со познатиот актер.

   

   

  Во истиот момнет, група девојки на минување, го запреле својот автомобил и низ прозорецот му довикувале на Бен дека го сакаат. Додека Бен Афлек успешно одглумил незаинтересираност, неговата сопруга не се воздржала.

  Џеј Ло преку отворената врата од џипот им рекла да се тргнат од нејзиниот сопруг. Потоа, таа се свртела и почнала гласно да се смее, заедно со присутните пред ресторанот.

  Целиот настан го снимиле папараците, а видеото набрзо беше објавено на социјалните мрежи.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img