More

  Побегна пациент од Бардовци

  spot_img

  Во петокот во 12часот во Полициска станица Карпош било пријавено дека од медицинска установа на подрачјето на село Бардовци, скопско, се оддалечил У.Д.(46) од Тетово.

  Од полицијата велат дека се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информира МВР.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img