More

  Пејачката го одзема здивот, еве како изгледа фустанот

  spot_img

  Во Србија вчера се одржаа локални избори во 89 градови и општини, меѓу кои беа Белград, Нови Сад, Ниш, Чачак, Ваљево, како и во повеќето општини во Војводина.

  Српската поп пејачка Јелена Карлеуша ја изврши својата граѓанска должност и се појави на своето избирачко место да гласа за изборната листа што ја избрала.

  Пејачката на Дедиње се појави во бел фустан со комбинација на сина и црвена боја, кои го сочинуваат и српското знаме.

   

  На главата имаше голем шешир и бели очила.

  Карлеуша во еден момент ја помести наметката зад фустанот и ја покажа српската тробојка.

   

   

  Video Player

  00:00
  00:07
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img