More

  Папараците првпат ја снимија принцезата по операцијата

  spot_img

  Принцезата од Велс, Кејт Мидлтон, е жива и здрава, а доказ за тоа е новото папарацо видео кое го објави британскиот весник „Сан“.

  На видеото кое е направено во саботата во Виндзор, може да се види принцезата Кејт како излегува од локална продавница со Вилијам. Принцезата е облечена во спортска гардероба и изгледа исто како и пред операцијата на абдоменот, на која беше подложена во јануари оваа година.

  Да потсетиме, на интернет се појавија илјадници теории на заговор за исчезнувањето на принцезата Кејт, која не се појавува во јавноста од Божиќ, а се кулминираше откако кралското семејство ја објави нејзината фотошопирана фотографија.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img