More

  Објавени новите цени на горивата во Србија кои ќе важат до 21 јуни

  spot_img

  Литар евро дизел на пумпите во Србија денеска ќе чини 201 динар, а бензин Еуропремиум БМБ 189 динари.

  Споредено со минатата недела, дизелот поскапува за два динари, а бензините останале иста цена, пренесува Блиц.

  Новите цени на горивата ќе важат до следниот петок, 21 јуни.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img