More

  Објавени новите цени на горивата кои ќе важат до 2 февруари

  spot_img

  Објавени се нови цени на горивата кои важат денеска од 15 часот. Литар Еуродизел на пумпите во Србија ќе чини 198 динари, а литар бензин Еуропремиум БМБ 178 динари.

  Споредено со цената на горивата од минатата недела, дизелот и бензините поскапеа за два динари, објави „Блиц Бизнис“.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img