More

  Наоми Кемпбел првпат го покажа бебето и тоа на многу необичен начин

  spot_img

  Супермоделот Наоми Кембел се фотографираше за британското издание на магазинот „Вог“, меѓутоа, овој пат не беше сама. Оваа 51-годишна манекенка во раце ја држеше својата ќерка.

  Откако целосно во тајност ја држеше бременоста и се породи, манекенката сега се фотографираше и ја претстави својата миленичка на јавноста:

  – Таа не е посвоена, таа е мое дете“, рече таа.

   

   

  Многу впечатлива е нејзината фризура, нејзината коса дава посебна нота на оваа фотографија и го привлекува вниманието кон себе со својата необичност. Вака на фотографијата можеше да се види комбинацијата на „Валентино“ која донесе чиста енергија. Впечатливи се и нејзините винтиџ прстени на фотографијата потпишана од галеријата Fd.

  На социјалните мрежи се појавија уште некои фотографии на кои манекенката доминира, облечена во многу едноставни парчиња кои ѝ даваат посебна димензија на нејзината витка фигура.

   

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img