More

  Многу луѓе би сакале одмор каков што имаше Никол Шерцингер

  - Advertisement -

  Пејачката Никол Шерцингер ужива на одмор и многумина и позавидуваат на нејзиното радосно расположение.

  Никол Шерцингер не крие дека ниските температури не се по нејзин вкус, затоа се погрижила малку полесно да го дочека летото, а се почестила и со краток одмор на Хаваи.

  Таа од Хаваи веќе ги испрати на светот првите фотографии на кои како ден се гледаше дека ужива во својата жетва и дека е навистина убава.

  На одмор пејачката уживаше во слатко уживање!

  Никол Шерцингер Профимедија
  Никол обожава дводелни костими за капење, од кои има доста во својот плакар, а секое лето додава неколку, бидејќи никогаш не се доволно.

  Никол исто така ги користи празниците за да и даде одмор на кожата од тешката шминка што инаку ја користи за време на настапите, снимањето и пред камерите.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img