More

  Mаж ги фрлил своите две деца низ прозорецот на стан на петти кат од зграда во Париз, пред да се самоубие фрлајќи се

  spot_img

  Mаж ги фрлил своите две деца низ прозорецот на стан на петти кат од зграда во Париз, пред да се самоубие фрлајќи се. Тој починал, а двете деца се во животна опасност.

  Според првичните сознанија на истрагата, трагедијата се случила по расправија со партнерот.

  Полицијата постави безбедносен кордон на местото на настанот.

  – Шокантно е, многумина од нас се шокирани – коментира жителка која се претставила како станарка на десеткатницата во која живее семејството.

  Двајца сведоци истакнале дека две деца паднале на тревникот. Според еден од нив, во моментот на трагедијата таму си играле деца.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img