More

  Линдзи Лохан позира во едноделен костим за капење кој го истакна нејзиниот поголем труднички стомак

  spot_img

  Актерката и пејачка Линдзи Лохан на својот инстаграм-профил сподели фотографија на која позира во едноделен костим за капење кој го истакна нејзиниот поголем труднички стомак.

  Следбениците и испратија бројни комплименти на актерката.

  „Убава мамо“, „Блескаш“, „Изгледаш толку среќно“, „Слатка си“, продолжија коментарите.

  Лохан претходно објави и фотографија на која се гледа нејзиниот труднички стомак кој собра повеќе од два милиони лајкови.

   

  Да потсетиме, 36-годишната Лохан наскоро за првпат ќе стане мајка. Среќната вест ја објави во март, кога заедно со фотографија од бебешко боди напиша дека „бебето доаѓа наскоро“.

  Инаку, Линдзи и финансиерот Бадер се венчаа минатата година, а актерката во таа прилика изјави дека никогаш не била посреќна.

  „Јас сум најсреќната жена на светот. Ме пронајде и знаеше дека сакам да најдам среќа и милост, сето тоа во исто време. Толку сум среќна што ти си мој сопруг“, напишала тогаш на Инстаграм.

  Некогаш најпроблематичната актерка во Холивуд се прослави со детските улоги во филмовите на Дизни, а неодамна, по долга пауза, се врати на глумата во празничниот филм на Нетфликс, „Falling for Christmas“.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img