More

  Лепа Брена во Скопје го промивираше својот бренд „Лејди Б“

  spot_img

  Мегаѕвездата Лепа Брена денеска во Скопје ги промовираше своите хулахопки „Лејди Б“ во парфимеријата  „Cosmo“ во Трговскиот центар „Зебра“.

  По промоцијата во Белград и денеска во Скопје, 63-годишната буспешна деловна жена ќе го промовира својот бренд и во Софија, а до крајот на годината во Загреб.

  „Лејди Б“ хулахопките од 20, 40 и 70 ден се технолошки најнапредниот производ на регионалниот пазар, кој содржи хијалуронска киселина и златни наночестички во ткаенината.

  „Она што јас го носам на настапи, на гала настани и на патувања, им го препорачувам за сите жени. Моите хулахопки се нежни и силни како жените“, изјави денес Лепа Брена пред новинарите во Скопје.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img