More

  Карлеуша ги воодушеви фановите шетајќи на минус 4

  spot_img

  Пејачката Јелена Карлеуша никого не остава рамнодушен со своите модни стајлинзи, а за нејзините провокативни креации што ги носи на јавните настан, се зборува со недели. Може да се каже дека атрактивната пејачка е чекор пред своето време, но неодамна откри дека тоа понекогаш бара и жртва и дека поради една облека добила сериозни модринки.

  Сега таа ги почести фановите на Инстаграм со провокативно видео на кое смрзнува со разголени нозе, облечена само во кратка бунда.

   

  Карлеуша прошета по улиците на Дедиње на -4 во предизвикувачко боди и сандали. Имаше огромни наочари на главата, а единственото нешто што донекаде ја загреваше беше кратката бунда. Корисниците на социјалните мрежи не останаа имуни на длабокото деколте и на долгите, витки, голи нозе. Обожавателите се воодушевени од нејзиниот изглед.

  Во ова издание, заедно со провокативното видео од нејзиното шетање по улица, Јелена Карлеуша ја објави и својата песна „Непогрешиво“, во која меѓу другото пее: „До пеколот одам по пократок пат, грешам непогрешиво…“

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img