More

  Како се забавуваат по елиминацијата на Србија од ЕП во фудбал

  spot_img

  Српската фолк пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ престојуваше во Минхен со својата ќерка Анастасија, од каде заедно со членовите на семејството Гудељ ја бодреа српската репрезентација на Европското првенство во фудбал 2024 година.

  Репрезентацијата на Србија синоќа беше елиминирана од Европското првенство, откако одигра нерешено со репрезентацијата на Данска.

  Меѓу српските репрезентативци беше Немања Гудељ кој од трибините го бодреше неговото семејство. Меѓу нив беше и сопругата на Немања, Анастасија Ражнатовиќ, како и нејзината мајка Цеца Ражнатовиќ.

  Откако заврши настапот на Немања на ЕП, тој остатокот од слободното време во Минхен го искористи да го помине со сопругата и со тештата.

  Немања, Анастасија и Цеца позираа насмеани, а во описот на фотографијата ставија емотикони од срца.

   

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img