More

  Јелена откри што прави Новак по операцијата

  spot_img

  Познатиот тенисер Новак Ѓоковиќ, по повлекувањето од Ролан Гарос и по операцијата на медијалниот менискус на коленото, реши да го помине времето со семејството, а неговата сопруга Јелена откри што прават.

  Српскиот тенисер мораше да се повлече по победата над Франциск Серундола во четвртото коло и оттогаш одлучи да не се појавува во јавноста.

  Првата фотографија од него, по онаа на патерици по операцијата, покажа дека ужива во неочекувано слободно време со семејството.

  „Магична свадба и викенд со семејството“, напиша Јелена.

  На видеото се гледаат деца како возат велосипед, но има и фотографија со Новак која покажа колку всушност уживаат во овие моменти.

  Тие биле гости на свадба.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img