More

  Холивудската актерка Салма Хаек објави секси фотографии од плажа

  spot_img

  Холивудската актерка Салма Хаек докажа дека годините за неа се само бројка прославувајќи го својот 57-ми роденден на плажа во минијатурно црвено бикини кое ги истакна сите нејзини атрибути.

  Хаек во саботата објави низа атрактивни фотографии на социјалните мрежи на кои ужива покрај океанот и напиша:

  „Многу сум среќна што сум жива и длабоко сум благодарна за сите благослови!!! Моето сакано семејство, моите драгоцени пријатели, моето здравје, мојата работа која ме одржува, мојот мотивирачки тим, мојот однос кон животните и природата и љубовта на сите мои верни обожаватели. Нека ми е среќен 57-миот роденден!!!“.

  Иако не откри каде го слави роденденот, пред неколку дена објави дека патува со својата ќерка, 15-годишната Валентина Пино. Минатиот месец познатата актерка беше фотографирана на одмор со сопругот Франсоа-Анри Пино.

  ФОТО: Инстаграм

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img