More

  Хајди Клум со сопругот ужива во Венеција

  spot_img

  Супермоделот Хајди Клум (51) ужива во одморот со својот сопруг, музичарот Том Каулиц (34). Парот моментално се наоѓа во Венеција, каде што се фотографирани додека се возат со гондола.

  Хајди и Том не се сами на одмор. Со нив е и братот близнак на Том, Бил Каулиц, кој ги придружува во обилколката на познатиот италијански град.

  Папараците ја следат славната двојка на секој чекор. За време на нивниот престој во Венеција „уловиле“ и еден незгоден момент кога манекенката и нејзиниот сопруг се движеле кон гондолата, а Том ја тапкал Хајди по задникот.

  Хајди на Инстаграм објави видео од одморот во Венеција.

   

  Покрај Бил, парот во Италија го донел и остатокот од семејството, вклучувајќи ја и ќерката на Хајди, Лени Клум и нејзиното момче Арис Рачевски.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img