More

  Груби објави статус на Фејсбук со скокотлива содржина, притоа покажувајќи како со своите петмина колеги – министри од ДУИ играат со топка во неговиот владин кабинет

  spot_img

  Првиот вицепремиер во Владата, Артан Груби, попладнево објави статус на Фејсбук со скокотлива содржина, притоа покажувајќи како со своите петмина колеги – министри од ДУИ играат со топка во неговиот владин кабинет.

  Кабинетот е опремен со сите реквизити за релаксација, налик на модерно опремените работни простории на светски компании.

  „Дрим тим. По еден процес и долг и предизвикувачки ден, антистрес забава за одбележување на заедничкиот успех. Денес е голем ден“, напиша Груби.

  Тимот го сочинуваат Артан Груби, Бујар Османи, Крешник Бектеши, Јетон Шаќири, Фатмир Бесими и Насер Нуредини.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img