More

  (Галерија)Ќерката на Здравко Чолиќ е вистинска убавица, а меѓу провокативните фотографии се најде и нова, на која позира во кревет!

  - Advertisement -

  Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, долго време се криеше од јавноста, а сега порасна во вистинска убавица која често ги почестува своите придружници со провокативни фотографии!Ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ, долго време се криеше од јавноста, а сега порасна во вистинска убавица која често ги почестува своите соработници со провокативни фотографии!Младата Уна често споделува свои фотографии со своите придружници од излегување, од патување или од удобноста на нејзиниот дом и вилата на Здравко Чолиќ, а таа порасна во навистина убава девојка.

  Иако Здравко порано ја држеше подалеку од очите на јавноста и приватниот живот го чуваше за себе, што сега сака да го прави, Уна го сака вниманието, па ужива во вниманието на своите следбеници, а на Инстаграм ги има дури 35.000.

  Чолиќ ја доби Уна со сопругата Александра со која е во брак од 2001 година, а двојката ја има и помалата ќерка Лара.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img