More

  Експлозија во стан во Пула, пронајдена мртва жена

  spot_img

  Во стан во Истра пронајдена мртва жена.

  „Во петокот наутро, околу 4 часот и 30 минути, полицијата добила дојава за експлозија во стан во улицата Крчка во Пула. Во станот е пронајдена мртва жена“, известуваат од ПУ на Истра.

  Полициски службеници на местото на настанот вршат увид и ги утврдуваат сите околности на настанот, се додава.

  На терен биле и пожарникарите од Пула, со три возила и осум пожарникари.

   

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img