More

  Бизарна несреќа на познат остров во Грција

  spot_img

  Возило на Брза помош со својот ретровизор покоси туристи кои одбираа магнети во продавница на грчкиот остров Скијатос. Инцидентот се случи во петокот. Безбедносните камери го снимиле хаосот што настанал кога возилото ги соборило жените

  Жените се наоѓале на пешачка зона, но според надлежните Брзата помош се враќала од интервенција кога се случила несреќата и затоа возеле оттаму.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img