More

  37-годишна жена од Прилеп била затекната како ги подведува малолетните ќерки на питачење

  spot_img

  37-годишна жена од Прилеп била затекната како ги подведува малолетните ќерки на питачење, соопшти полицијата.
  – Надворешната канцеларија за криминалистички работи Дебар поднесе кривична пријава против С.Н.(37) од Прилеп, со живеалиште во Струга, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „запуштање и малтретирање на дете“ – велат од МВР.

  На 11.08.2023, пријавената била затекната како ги подведува на питачење нејзините две малолетни ќерки.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img