More

  Жена ноќва истепана од сопругот со кој се разведува

  spot_img

  Ноќеска десетина минути по полноќ, полициски службеници на СВР Тетово го лишиле од слобода 37-годишниот тетовец М.В., а кој еден час пред тоа во семејниот дом физички ја нападнал неговата 37-годишна сопруга со која биле во бракоразводна постапка.

  Од СВР Тетово велат дека тој е задржан во Полициската станица Тетово за расчистување и документирање на случајот.

  Фото: Freepik

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img