More

  Вучиќ: Долг и отворен разговор со претставниците на Квинта и ЕУ

  spot_img

  Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, денеска се сретна со амбасадорите на земјите од Квинте и на Европската унија.

  Долг и отворен разговор со претставниците на Квинта и ЕУ“, напиша Вучиќ на Инстаграм.

  Земјите од Квинте се САД, Велика Британија, Франција, Италија и Германија, а на средбата присуствуваше и шефот на делегацијата на Европската Унија.

  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img